Home/Aktuálně
  Archiv událostí
  Deníky z cest
  Odkazy
  Kontakty
  O stránce
  Guestbook
  Fotka týdne

 

 
 

    Fotogalerie z Johannu

Kitzbühelerer Horn
Kótu horní stanice kabinkové lanovky postupně dobyli všichni členové expedice. Výjezd lanovkou zpestřil např. Buldok svým extempore s oblepováním nohy otlačené z přeskáče - nejenže svou obnaženou nohou ohrozil zdraví všech přítomných v kabince, ale cívka s leukoplastí, která mu omylem vypadla podlahou, mohla mít fatální následky na životy nevinných lyžařů pod ním. Ještě dramatičtější následky mohla mít hádka s ožralým snowborďákem, který kouřil v kabince - jak by se asi zachoval, kdybychom jeho cigaretu zkrátka popadli a vyhodili okénkem ven?

 

Sjezd
Náročné bylo jak cestování na horu, tak i cestování z hory. Některým členům expedice ztěžovala jejich výkon především vlastní - respektive spíše zapůjčená - výstroj. Akce ne nepodobná kulovému blesku, zahrnující vzájemnou výměnu Buldokových malých lyžáků za Karlovy velké, skončila pro Buldoka použitím výbavy bájného sportovce Hosny. Karlovi nezbylo než se potrápit v Buldokových zlevněných "španělských botách", kvůli čemuž se hlavní lyžařské skupině často ztrácel daleko vzadu. Ale zase stíhal vyfotit krásné okolí.

Wilder Kaiser
Panoramatu kolem Svatého Johanna dominuje mohutný Divoký císař.

Wilder Buri
Večerní zábavě na kitzbühelské diskotéce dominoval Divoký Buri a jeho Peshata. Koho nezmohl čerstvý vzduch, náhlý příval sportu, nečekaný příval bacilů anebo rostoucí Emičákovy zoubky, ten si užíval ještě "aprés-ski".

Trocha romantiky
Bez toho by to přece nebylo ono! Ostatně, bylo mínus 15 stupňů, tak se ta kouska lidského tepla využít musela

Lyžařská exhibice
Kochejte se ladností a elegancí stylu...

-zpět-